16 December 2012

electronic faces


Ani nevím, co je to za lidi. Jsou zřejmě slavní v určitých kruzích. Mě zajímá jen jejich vizuální stránka, výraz - jde zase o trofeje z magazínu Electronic Beats. S každým novým číslem je to u mě totéž - listování, žasnutí nad fotkami a noční kreslení. Jako tady před pár měsíci. A vánoční dárky zase ostrouhají... trochu mě to děsí.

(en)

I don'ŧ even know who these people are. They're kind of famous in some spheres. I don't care; the only thing that interests me is their visual side. Their expression.
Electronic Beats magazine trophies again. It's the same with every new issue - looking through the pages, getting fascinated with the photos and night drawing (like here a few months ago). And the christmas presents are still missing... I'm getting a bit scared.

10 comments :

 1. preco ja neviem kreslit? shit

  ReplyDelete
 2. krásně umíš vystihnotu jejich emoce!! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. obávám se, že to je zásluha fotografa :D ale děkuju .)

   Delete
 3. Taky kreslím, snad všechno, jen ne lidi :)

  ReplyDelete
 4. nezanedbávaj jednotlivé detaily lebo potom to pôsobí rušivo :) ale páči sa mi, že si kreslíš, ja som si naposledy niekedy na výtvarnej, holt niet času :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. myslíš tím třeba to, že nedokreslím oblečení do detailů? .) Já tak schematizuju, kreslím to dost narychlo, nemám ambice tvořit nějaký hyperrealismus, že :D Ale děkuju za připomínku ;)
   čas se najde - třeba v hodinách? :D

   Delete
 5. Si skvělá a skvěle kreslíš!

  ReplyDelete
 6. Like you said the expression is wonderful!

  style marmalade xx

  ReplyDelete

Thank you for the finger movements you invest in writing a comment ! .)

česky/ english/ français