14 November 2012

portrait _ Coco

 

Jestli nevěřícně zdviháte obočí, protože v portrétované osobě prostě nenacházíte první Coco, co vám vytanula na mysli, totiž Coco Chanel, je to naprosto namístě. Jedná se tu totiž o jinou Coco, hudebně činnou, s příjmením Sumner. A naprosto chápu, pokud i tak kroutíte hlavou a podobu nevidíte. Ač její hudbu považuji za nepříliš nápaditou a tudíž ji neposlouchám, vzhledově a stylově se mi zdá zajímavá. Pro pobavení: budou to brzy dva roky, co jsem publikovala vodovkové ztvárnění téže osoby.
// ps.: nemám teď čas se vám tu fotit ze všemožných úhlů, ale předesílám, že se brzy nějaké takové fotky objeví. Abyste se nenudili .)

(en) No, it's not the first Coco that comes on your mind (the Chanel one), but the singer Coco Sumner. I don't even listen to her music, but I find her face and style interesting. If you wanna see something funny: It will soon be 2 years since I posted a portrait of her in watercolor.

12 comments :

 1. počas dvoch rokov si sa neskutočne zlepšila a posunula vpred a ja si myslím, že toto je toj najlepší portrét aký som mala možnosť vidieť :)

  ReplyDelete
 2. to je opravdu moc dobrá kresba! :)

  ReplyDelete
 3. souhlasim s komentářem od Bonnit, jsi cim dal tim lepsi :) (ostatne bylo by asi divne, kdyby ne:D)

  ReplyDelete
 4. Máš fakt super styl kreslení, moc se mi to líbí! :) fakt fakt fakt! :D

  ReplyDelete
 5. Kiežby som aj ja vedela tak kresliť. Naposledy som verejne kreslila auto, čo v dave následne vyvolalo záchvat smiechu, takže odvtedy sa tomu radšej vyhýbam. Ale to by sa tebe nestalo, lebo tá kresba je naozaj krásna :)

  ReplyDelete
 6. to je nádherný portrét! jsi nejšikovnější:)

  ReplyDelete
 7. Žasnu.
  Skvělý.
  Ostatně...jako obvykle :)

  ReplyDelete
 8. Krásně kreslíš. Kéž bych to taky uměla :))

  ReplyDelete

Thank you for the finger movements you invest in writing a comment ! .)

česky/ english/ français